ZOO MOTEL

Thaddeus Phillips
Ne 07 únor
20:00
2021
So 06 únor
20:00
2021
05 únor
20:00
2021
další termíny další termíny
méně termínů méně termínů
So 23 leden
20:00
2021
22 leden
20:00
2021
Čt 21 leden
20:00
2021
v angličtině|60 [min]
galerie

Performance probíhá v angličtině. Přímý odkaz na Zoom meeting, kde bude performance probíhat, Vám přijde do emailu nejpozději hodinu před začátkem.

Režisér a performer Thaddeus Phillips vás zve do mysteriózního a hravého ZOO MOTELU – interaktivní a imerzivní divadelní události stvořené pro „tady a teď”. Phillips ve spolupráci se scénografem Stevenem Dufalou přenesou své příznačné scénického umění přímo do vašeho domova.

Každého večera se může zúčastnit 21 diváků, kteří vstoupí do virtuálních „místností”, kde je čeká nápaditý a strhující průzkum limitů živého divadla, kouzel kinematografie a všeho, co nás spojuje. Přenášeno živě z malé místnosti v nejmenované jihoamerické vesnici.

Phillips & Dufala společně proměnili studio v pokoj v magickém motelu, kde se zastavil čas, zjevují se tu mysteriózní a poučné příběhy z celého světa a analogové objekty nabývají nových významů. Newyorský kouzelník Steve Cuiffo přichystal sérii interaktivních kouzel a iluzí, které se stanou součástí tohoto jedinečného večera dobrodružného divadla o ztracených duších minulosti, nové globální realitě a možnostech budoucnosti.

Diváci, neboli hosté motelu, obdrží virtuální klíč k pokoji. Připravte si balíček karet.

Tvůrci:
THADDEUS PHILLIPS (Autor, performer, kamera)
STEVE DUFALA (Scéna)
TATIANA MALLARINO (Režie)
STEVE CUIFFO (Magie)

https://www.zoomotel.org
https://www.facebook.com/zoomotel