vstupenky

PERMANENTKA:
[10 vstupů] 1555

Permanentka není vázána na jméno, je přenosná a v rámci jedné návštěvy je možné ji využít pro více diváků. Dá se zakoupit na pokladně divadla, nebo online v předprodeji. Při zakoupení online je zapotřebí vyzvednout si kartičku na pokladně divadla.

VEČERNÍ PROGRAM:
Základní vstupné v předprodeji 280
Základní vstupné na pokladně 300
Studentské vstupné v předprodeji 180
Studentské vstupné na pokladně 200
Podporovatel divadla 555
Senioři, ZTP a studenti uměleckých škol 50
 
Prvních deset vstupenek v předprodeji za ještě výhodnější ceny 250 / 150.
DĚTSKÁ PŘEDSTAVENÍ:
Jednotlivé vstupné 100
Skupina [10 + 2] 1000
[Sezení na klíně nic nestojí…]

Vstupenky v předprodeji u GoOut.net. Předprodej končí se začátkem představení, vstupenky je možné kupovat online až do poslední chvíle. Využijte jednoduchou mobilní aplikaci, nebo webový formulář. Divadlo garantuje na představení uváděná na hlavní scéně 10 vstupenek, které jsou k dispozici pouze na pokladně (nemusí se vztahovat na premiéry, pronájmy a festivaly). Pokladna divadla otevírá vždy hodinu před představením. 

Senioři, členové spolku MOTUS, studenti uměleckých oborů, zaměstnanci spřízněných divadel (Alta, Ponec, Studio Hrdinů, Vila Štvanice, Venuše ve Švehlovce), mají po předložení potvrzení v Alfredu ve dvoře nárok na snížené vstupné za 50 Kč. Slevu lze uplatnit pouze na pokladně. Nemusí se vztahovat na pronájmy, festivaly a premiéry.

Školky, školy a další velké rodiny mohou na dětská představení pořídit skupinovou vstupenku 10 + 2. Divadlo, pokladna a klub otevírají každý hrací den hodinu před začátkem programu. začátek představení naleznete v programu. (představení dle programu.)

Máte-li zájem dostávat pravidelné informace o dění v divadle, zaškrtněte patřičný souhlas při online nákupu vstupenek, nebo napište email na jakob@alfredvedvore.cz.  

Zakoupením vstupenky dáváte souhlas s případným pořízením a použítím fotografií a audio/vizuálních záznamů své osoby v prostorách divadla pro archivační a propagační účely divadla Alfred ve dvoře.