vstupenky

VEČERNÍ PROGRAM:
základní vstupné v předprodeji 230
základní vstupné na pokladně 250
Student | senior 150
Podporovatel divadla 555
DĚTSKÁ PŘEDSTAVENÍ:
Jednotlivé vstupné 100
Skupina [10 + 2] 1000
[Sezení na klíně nic nestojí…]
SLEVY:
Permanentka 2020
[10 vstupů]
1111

Z důvodů nařízení vlády je nutné se před vstupem do prostoru prokázat:
1) negativním PCR testem (max 7 dní starým) NEBO
2) negativním antigenním testem (max 72 hodin) NEBO
3) certifikátem Ministerstva zdravotnictví o provedeném očkování NEBO
4) divák / divačka prodělal laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 90 dní, přičemž se musí jednat o osobu bez klinických příznaků onemocnění COVID-19.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na vojta@alfredvedvore.cz.


Vstupenky v předprodeji u GoOut.net. Předprodej končí se začátkem představení, vstupenky je možné kupovat online až do poslední chvíle. Využijte jednoduchou mobilní aplikaci, nebo webový formulář. Divadlo garantuje na představení uváděná na hlavní scéně 10 vstupenek, které jsou k dispozici pouze na pokladně (nemusí se vztahovat na premiéry, pronájmy a festivaly). Pokladna divadla otevírá vždy hodinu před představením. K nákupu vstupenek můžete také využít kamennou prodejnu Fresh Labels, která má otevřeno každý den 10-20h.

Permanentka není vázána na jméno, je přenosná a v rámci jedné návštěvy je možné ji využít pro více diváků. Dá se zakoupit na pokladně divadla, nebo online v předprodeji. Při zakoupení online je zapotřebí vyzvednout si kartičku na pokladně divadla.

Klub seniorů Prahy 7, členové spolku MOTUS, studenti uměleckých oborů, zaměstnanci spřízněných divadel (Alta, Ponec, Studio Hrdinů, Vila Štvanice, Venuše ve Švehlovce), mají po předložení potvrzení v Alfredu ve dvoře nárok na snížené vstupné za 50 Kč. Slevu lze uplatnit pouze na pokladně. Nemusí se vztahovat na pronájmy, festivaly a premiéry.

Školky, školy a další velké rodiny mohou na dětská představení pořídit skupinovou vstupenku 10 + 2. Divadlo, pokladna a klub otevírají každý hrací den hodinu před začátkem programu. začátek představení naleznete v programu. (představení dle programu.)

Máte-li zájem dostávat pravidelné informace o dění v divadle, zaškrtněte patřičný souhlas při online nákupu vstupenek, nebo napište email na pamela@alfredvedvore.cz.  

Zakoupením vstupenky dáváte souhlas s případným pořízením a použítím fotografií a audio/vizuálních záznamů své osoby pro archivační a propagační účely divadla Alfred ve dvoře.