vstupenky

VEČERNÍ PROGRAM:

Zvolte si své vstupné!

Alfred ve dvoře podporuje přístupnost kultury pro všechny prostřednictvím nastavení otevřeného vstupného. Zvolte si takovou výši ceny vstupenky, jaká je ve vašich finančních možnostech. Máte také možnost podpořit činnost divadla vstupenkou sponzorskou.

Dobrovolná výše vstupného 100
Dobrovolná výše vstupného 200
Doporučená cena 300
Podporovatelé divadla 555
 
DĚTSKÁ PŘEDSTAVENÍ:
Jednotlivé vstupné 100
Skupina [10 + 2] 1000
[Sezení na klíně nic nestojí…]

Divadlo garantuje na představení uváděná na hlavní scéně 10 vstupenek, které jsou k dispozici pouze na pokladně (nemusí se vztahovat na premiéry, pronájmy a festivaly). Pokladna divadla otevírá vždy hodinu před představením. 

Senioři, členové spolku MOTUS, studenti uměleckých oborů, zaměstnanci spřízněných divadel (Alta, Ponec, Studio Hrdinů, Vila Štvanice, Venuše ve Švehlovce), mají po předložení potvrzení v Alfredu ve dvoře nárok na snížené vstupné za 50 Kč. Slevu lze uplatnit pouze na pokladně. Nemusí se vztahovat na pronájmy, festivaly a premiéry.

Školky, školy a další velké rodiny mohou na dětská představení pořídit skupinovou vstupenku 10 + 2. Divadlo, pokladna a klub otevírají každý hrací den hodinu před začátkem programu.

Zakoupením vstupenky dáváte souhlas s případným pořízením a použítím fotografií a audio/vizuálních záznamů své osoby v prostorách divadla pro archivační a propagační účely divadla Alfred ve dvoře.