vstupenky

PERMANENTKA:
[10 vstupů] 1111

Permanentka není vázána na jméno, je přenosná a v rámci jedné návštěvy je možné ji využít pro více diváků. Dá se zakoupit na pokladně divadla, nebo online v předprodeji. Při zakoupení online je zapotřebí vyzvednout si kartičku na pokladně divadla.

VEČERNÍ PROGRAM:
základní vstupné v předprodeji 230
základní vstupné na pokladně 250
Student | senior 150
Podporovatel divadla 555
DĚTSKÁ PŘEDSTAVENÍ:
Jednotlivé vstupné 100
Skupina [10 + 2] 1000
[Sezení na klíně nic nestojí…]

Z důvodů nařízení vlády je nutné se před vstupem do prostoru divadla prokázat:
1. platným potvrzením o ukončeném očkování proti nemoci covid-19 (aplikace poslední dávky alespoň 14 dní před návštěvou divadla) NEBO
2. platným potvrzením o prodělané nemoci covid-19 (pozitivní PCR test ne starší než 180 dní).
Mladiství mezi 12-18 lety, osoby s nedokončenou vakcinací (po první ze dvou dávek či před uplynutím 14 dnů po očkování) a osoby s kontraindikací k očkování se mohou prokázat negativním PCR testem ne starším než 72 hodin.
Děti do 12 let bezinfekčnost prokazovat nemusejí.
Děkujeme za pochopení. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na vojta@alfredvedvore.cz.

Vstupenky v předprodeji u GoOut.net. Předprodej končí se začátkem představení, vstupenky je možné kupovat online až do poslední chvíle. Využijte jednoduchou mobilní aplikaci, nebo webový formulář. Divadlo garantuje na představení uváděná na hlavní scéně 10 vstupenek, které jsou k dispozici pouze na pokladně (nemusí se vztahovat na premiéry, pronájmy a festivaly). Pokladna divadla otevírá vždy hodinu před představením. 

Klub seniorů Prahy 7, členové spolku MOTUS, studenti uměleckých oborů, zaměstnanci spřízněných divadel (Alta, Ponec, Studio Hrdinů, Vila Štvanice, Venuše ve Švehlovce), mají po předložení potvrzení v Alfredu ve dvoře nárok na snížené vstupné za 50 Kč. Slevu lze uplatnit pouze na pokladně. Nemusí se vztahovat na pronájmy, festivaly a premiéry.

Školky, školy a další velké rodiny mohou na dětská představení pořídit skupinovou vstupenku 10 + 2. Divadlo, pokladna a klub otevírají každý hrací den hodinu před začátkem programu. začátek představení naleznete v programu. (představení dle programu.)

Máte-li zájem dostávat pravidelné informace o dění v divadle, zaškrtněte patřičný souhlas při online nákupu vstupenek, nebo napište email na jakob@alfredvedvore.cz.  

Zakoupením vstupenky dáváte souhlas s případným pořízením a použítím fotografií a audio/vizuálních záznamů své osoby pro archivační a propagační účely divadla Alfred ve dvoře.