OHROMNÉ MALIČKOSTI 2021

Svět a divadlo
So 28 srpen
19:00
2021
CZ|180 [min]
galerie

11. ročník festivalu pořádají časopis Svět a divadlo společně se spolkem MOTUS - produkce divadla Alfred ve dvoře, a Divadlem Alfred z.s..

Ohromné maličkosti – jejichž název přejímá titul víc než stoleté knížky Gilberta Keithe Chestertona nabízejí specifické scénické miniatury různých druhů a žánrů, a to nejen divadelních. V „domě plném zázraků“ souběžně probíhají zvláštní, jedinečné a překvapivé produkce na mnoha místech (Sál, Studiová scéna, Mimprovizace, Kancelář, Byt, Dvůr). To, co potkáte na pouti divadlem, netrvá obvykle déle než půl hodiny. Někdy jen pár minut. Něco je určeno pro desítky diváků, něco pro diváků pár.

Během sobotního odpoledne pro dospělé vystoupí následující umělci a skupiny: Hana Voříšková, Marek Doubrava a Ondřej Galuška, Televize Estráda, Ewald Murrer, Pavel Novotný, Miloš Orson Štědroň, S.D.Ch. a Ctibor Turba.

Úplný program naleznete zde.

Idea: Gilbert Keith Chesterton
Dramaturgie: Karel Král (Svět a divadlo) a Tomáš Procházka (MOTUS, produkce divadla Alfred ve dvoře) s poděkováním spolku Divadlo Alfred, Markovi Bečkovi, Elišce Brtnické a Andree Vykysalé
Produkce: Karel Král, Maria Cavina, Vojtěch Vávra
Text programu: Karel Král
Grafická úprava: Michaela Pospíšilová Králová
Světla, Zvuk, Technika: Jan Kalivoda, Šimon Janíček, Adam Pospíšil, Ondřej Růžička
Hledištní personál Divadla Alfred ve dvoře pod vedením Vojtěcha Vávry