HAMU: DVA V JEDNOM

Po 29 červen
17:00
2020
nonverbální|100 [min]
galerie

MIRAMARE / 17.00h / 2. ročník KND

MIRAMARE je přímořská restaurace, kterou navštěvují hosté i racci. Někteří přicházejí v plavkách, jiní ve večerních róbách. Po dalších zůstanou navždy prázdné židle.Moře je nebezpečně blízko a život je krátký, ovšem se správným kořením jakžtakž poživatelný. Léto se ale nachyluje ke svému konci. Pohled do světa povelů, úslužnosti, konzumace a zúčtování prostřednictvím fyzické komedie a klaunérie. Nostalgie se míchá s groteskou, mela s osamělostí. Komedie na čím dál tenčí hranici mezi obzorem a nebem.

Klauni: Mário Mačičák, Natálie Podešvová, Arman Kupelyan, Marek Strýček, Katarína Hudačková, Alba Martinez, Jorge Lopez de la Rosa, Imanol Mendez
Pedagogické vedení: Lukáš Houdek

IDEALISTI / 19.00h / 4. ročník KND

Hledá se ideál. Čtyři herci, čtyři myšlenky, čtyři osudy a čtyři židle, které znamenají svět. Absurdní, komické a fyzické divadlo o fantastických snech, skromných přáních a skrytých touhách. Pohybová báseň o štěstí a dobré vůli, která se bohužel často míjí se svým cílem. 

Kreativní tým / hrají: Alba Martinez, Jorge Lopez de la Rosa, Imanol Mendez Petr Biel 
Hudba: Vladimír Cháb
Pedagogické vedení / režie: Roman Horák
 

 

Představení vzniklo jako součást výzkumného projektu “Research through Arts” na půdě Hudební fakulty Akademie múzických umění.