TRAJKOMANIA 2

Příručka nezávislého filmaře
délka představení: min
.:. jedinečný filmový dvojprogram! .:.

19h / MOVIE (Česko, 2007, 84 min)
Experimentální černobílý snímek s originální vizualitou a naprosto neočekávanou a nepředvídatelnou dějovou linií. Vypráví symbolický příběh o ztrátě a opětovném nalezení snad všech druhů vášní, včetně té tvůrčí. Zábavnější a originálnější příručku, jak „uvařit film, když pejsek a kočička nejsou doma“ a nikdo vás nezná, by jste hledali jen stěží!
V hlavních rolích „tančí své herecké pogo“ sám režisér, po boku vynikajícího a tajemného Karla Zimy.

20.30h / JOSEFOVA CESTA (Česko, 2008, ukázka)
Večer bude slavnostně zakončen uvedením zcela exkluzivní ukázky z nového artového dramatu Ivo Trajkova, s pracovním názvem Josefova cesta. Do distribuční péče si ho nevzal nikdo menší než společnost FALCON. Premiéru bude mít v lednu 2009.

www.kufejfejku.com - autor grafiky - biographu
BIOGRAPH ALFRED v říjnu: TRAJKOMANIA

Komponovaný program na téma „Osobnosti českého filmu“ tentokrát zaostří na nezávislého českého tvůrce s osobitým dramaturgickým postojem, pedagoga FAMU a režiséra Ivo Trajkova.
Projekce proběhnou za účasti samotného autora, který každé dílo doprovodí osobitým výkladem s okouzlující dávkou sebeironie.

Zde je předbežný program Biographu Alfred, prozatím do konce tohoto roku.

KLUB BIOGRAPH ALFRED
VÝHODY ČLENSTVÍ V KLUBU
• zajímavosti o filmech a filmových tvůrcích • zpřístupnění filmů, které v klasických kinech neuvidíte • volný vstup na nezaměnitelné
klubové filmové večery • milovníkům filmu nabízíme zakoupení členské karty v ceně 240,-Kč (možnost zaplacení členského poplatku na jeden večer v ceně 80,-Kč)