TRAJKOMANIA 1

Cesta do hlubin režisérovy duše
délka představení: min
Biograph Alfred - filmový klub
Pásmo provokativních krátkometrážních studentských filmů Ivo Trajkova - a nejen jeho! Můžete se těšit na herecké umění Jana Hřebejka (snímek Lidský faktor), ocitnuvšího se na „odvrácené straně“ před kamerou. Nebo na první filmovou roli Miroslava Táborského v sugestivní, bladerunnerovské české SCI-FI. Nalejme si čisté vody.
Filmový blok bude exkluzivně završen filmem, který nikdy neměl spatřit světlo promítacích sálů. A Kundera by z toho dneska zcela jistě neměl radost...

www.kufejfejku.com - autor grafiky - biographu
BIOGRAPH ALFRED v říjnu: TRAJKOMANIA

Komponovaný program na téma „Osobnosti českého filmu“ tentokrát zaostří na nezávislého českého tvůrce s osobitým dramaturgickým postojem, pedagoga FAMU a režiséra Ivo Trajkova.
Projekce proběhnou za účasti samotného autora, který každé dílo doprovodí osobitým výkladem s okouzlující dávkou sebeironie.

Zde je předbežný program Biographu Alfred, prozatím do konce tohoto roku.

KLUB BIOGRAPH ALFRED
VÝHODY ČLENSTVÍ V KLUBU
• zajímavosti o filmech a filmových tvůrcích • zpřístupnění filmů, které v klasických kinech neuvidíte • volný vstup na nezaměnitelné
klubové filmové večery • milovníkům filmu nabízíme zakoupení členské karty v ceně 240,-Kč (možnost zaplacení členského poplatku na jeden večer v ceně 80,-Kč)