PERFORMANCE PACK

prezentace
délka představení: min
Představení je limitovanou, číslovanou edicí uměleckého díla s podpisem autora, která je sama o sobě performancí a zároveň vzdělávacím materiálem. Jde o hotovou „stavebnici“ obsahující veškeré audiovizuální materiály, historické informace, definice klíčových pojmů a rekvizity potřebné k vytvoření vzdělávacího představení zaměřeného na vysvětlení a zkoumání vztahu mezi výtvarným uměním a performací.
„The Performance Pack“ vychází zejména z děl, která jsou součástí stálých sbírek galerie Tate. Představí díla Matthewa Barneyho, Josepha Beuyse, George Chakravarthiho, Robina Deacona, Forced Entertainment, Franko B, Ronalda Frasera Monroa, Guillerma Gómez-Peñi, Rebecci Horn, Tehching Hsieh, Zhang Huan, Olega Kulika, Richarda Layzella, Stacy Makishi & Vic Ryder, Piera Manzoniho, Howarda Matthewa, Paula McCarthyho, Bruce Naumana, Hayley Newman, Carolee Schneemann a Cindy Sherman.

„The Performance Pack“ byl koncipován a zrealizován ve spolupráci s galerií Tate Modern a agenturou Live Art Development Agency.