MLADISTVÝ INTELEKTUÁL po deseti letech + ŽIVÍ A MRTVÍ

součást BLOODY CHRISTMAS FEST NO.1 ANEB HOROROVÁ INVAZE Z VÝCHODU
délka představení: min
Biograph Alfred - filmový klub
První filmový festival současného nezávislého hororu v Praze, filmy uvádíme v původním znění s anglickými titulky

http://www.bloodychristmasfest.alfedus.cz/

.:. MLADISTVÝ INTELEKTUÁL po deseti letech aneb otrav(e)ná KRYSA středního věku ZAHRYZLÁ DO KRKU .:. 18h30
Pásmo krátkých filmů, ukázek a ironických komentářů – veselé historky z hororového nočního natáčení nevyjímaje – k desetiletému výročí vzniku první nezávislé hororové komedie v ČR. Na „pitevní stůl“ ulehne režisér a scenárista Marek Dobeš (Byl jsem mladistvým intelektuálem, Choking Hazard). Budiž mu skalpel lehký.

.:. ŽIVÍ A MRTVÍ / The Living and the Dead .:. 20h
(87 min / režie: Kristijan Milic / 2007 / Chorvatsko – Bosna a Herzegovina)
Válečné hororové drama s prvky fantasy, oceněné na mnoha festivalech, řadíme mezi nejzajímavější filmy z této dramatické enklávy. Silný scénář, skvělá kamera a temná atmosféra... Vítězný film MFF hororu a sci-fi Grossmann Film Festival 2008.


Ve spolupráci se slovinským MFF Grossmann Film Festival - www.grossmann.si a společností ALFEDUS s.r.o. Marka Dobeše.
VÁNOČNÍ FILMOVÁ CUKRÁRNA S PŘEKVAPENÍM
Prosinec je měsíc Vánoc a neodmyslitelných vánočních překvapení. I my pro vás jedno máme: Vánoční FILMOVOU CUKRÁRNU Biographu Alfred jsme naplnili lahůdkami více než plnoKREVnými!

KLUB BIOGRAPH ALFRED
• zajímavosti o filmech a filmových tvůrcích • zpřístupnění filmů, které v klasických kinech neuvidíte • možnost zaplacení členského poplatku na jeden večer v ceně 80,-Kč * volný vstup na nezaměnitelné klubové filmové večery pro vlastníky členské karty v ceně 240,-Kč

ŽIVÍ A MRTVÍ Choking Hazard Choking Hazard MLADISTVÝ INTELEKTUÁL MLADISTVÝ INTELEKTUÁL ŽIVÍ A MRTVÍ ŽIVÍ A MRTVÍ ŽIVÍ A MRTVÍ ŽIVÍ A MRTVÍ ŽIVÍ A MRTVÍ